Gadżety reklamowe dla pracowników

Gadżety reklamowe dla pracowników

Zbliżają się święta wielkanocne, więc jako asystentka prezesa mam bardzo dużo spraw do załatwienia. Szef zażyczył sobie imprezy firmowej dla wszystkich pracowników, jak również małych zestawów prezentowych dla wszystkich. Z ta pierwszą częścią nie było aż takiego problemu.

Gadżety reklamowe – najlepszy sposób na promocję

gadżety reklamoweMyślałam, żeby zarezerwować to samo miejsce, w którym organizowaliśmy Wigilię firmową. Był to mały lokal, ale bardzo przytulny, a poza tym jedzenie tam było bardzo dobre i wszystkim smakowało. Nie powinno być tez problemów z terminami, ponieważ na Wielkanoc zazwyczaj nie organizuje się takich przyjęć jak na Boże Narodzenie. Przyjęcie jest do załatwienia, ale gorzej mi szło z prezentami. Szef chciał mieć jakieś gadżety reklamowe, najlepiej z logo firmy, a do tego jaką dobra kawę, luksusowe czekoladki, czy coś podobnego. Nie mogło być ani zbyt tanie, żeby to nie były długopisy reklamowe i czekolada ze sklepu, ale też nie mogłam na te prezenty wydać nie wiadomo ile, więc zbyt luksusowo też nie mogło być, a przecież gadżety z nadrukiem też sporo kosztują. Musiałam więc przeprowadzić małe dochodzenie i zapoznać się z najnowszymi ofertami takowych gadżetów, żeby wybrać coś konstruktywnego. Zajęło mi to sporo czasu, ale w końcu znalazłam bardzo ciekawą stronę producenta tego typu rzeczy i odkryłam eko gadżety. Nasz szef ma świra na punkcie ekologii, więc takie gadżety na pewno mu się spodobają.

W dodatku nie były one aż tak drogie jak myślałam, więc pozostała kwestia wyboru którychś z nich i zamówienie. Na pewno będzie to dobry wybór. Do tego jeszcze dokupi się jakieś małe bombonierki i zestaw prezentowy gotowy.