1-555-645-324 Monday - Sunday 10:00 - 22:00
Jak zachęcić klienta, by zapłacił więcej? Czyli o kreatorach koszulek.

Jak zachęcić klienta, by zapłacił więcej? Czyli o kreatorach koszulek.

Wiele sklepów oferujących koszulki posiada, poza różnorodnymi wzorami, także opcję zaprojektowania własnego wzoru. Zastanawialiście się dlaczego?

  • – Produkcja dużej ilości koszulek z różnymi wzorami, kolorami i w różnych krojach jest nieopłacalna. Niektóre zostaną sprzedane szybko, inne będą miesiącami zalegać w magazynach. Poza najbardziej pewnymi i sprawdzonymi modelami trudno utrzymywać bogatą ofertę.
  • – Opcja tworzenia swojego wzoru lub dostosowania obecnego niewiele zmienia w samym procesie produkcji, jednak gwarantuje, że klient dostanie dokładnie to, czego chce, towar zostanie sprzedany.
  • Kreator koszulek to dobre narzędzie pozwalające na ocenienie gustu i potrzeb klientów, co może przekładać się na poszerzenie oferty. Doskonale wskazuje, jaki krój, kolory i wzory są modne i poszukiwane.
  • – Samodzielnie zaprojektowana koszulka jest droższa od gotowej, dostępnej w sklepie. Jest to związane z koniecznością przygotowania indywidualnego zamówienia, a także z rozmiarem wzoru, jego rozmieszczeniem etc. Niektóre kreatory szczegółowo wyliczają cenę związaną z niewielkimi zmianami w przygotowywanym wzorze. Z jednej strony klient ma pełną kontrolę nad ceną, a z drugiej widząc niewielkie zmiany w cenie będzie bardziej skłonny do np. wybrania większego wzoru, dodania czegoś na rękawach etc. Dzięki temu będzie miał poczucie stworzenia dokładnie tego, czego chce i potrzebuje.
  • – Opcja tworzenia własnej koszulki stanowi dobry wyróżnik sklepu, zachęcający, aby kiedyś do niego wrócić. Znacznie przyjemniej jest wracać do miejsca, w którym na pewno dostanie się to, czego się chce, chętniej też zostawią w tym miejscu pieniądze Stały klient to skarb, dlatego taki sposób zadbania o klienta to dla sklepu podwójnie wygrana sytuacja.

koszulki koszulki

Close Menu