1-555-645-324 Monday - Sunday 10:00 - 22:00
Koszulki firmowe pojawiły się na służbowym szkoleniu

Koszulki firmowe pojawiły się na służbowym szkoleniu

Od wielu lat pracuję jako przedstawiciel handlowy w bardzo dużej korporacji na terenie Warszawy. Podstawą mojego zajęcia jest stały kontakt z klientem. Muszę stwarzać jak najlepszą atmosferę oraz dbać o komfort spotkania.

Koszulki firmowe na firmowym szkoleniu? Moim zdaniem miły gest

koszulka firmowaTo jest bardzo ważne. Często mamy szkolenia oraz zostajemy wysyłani w delegację. W pewnym roku zostałem pracownikiem miesiąca. To mnie bardzo zaskoczyło. Moją nagrodą był wyjazd na służbowe szkolenie. Wszystko odbywało się na północy Polski. Tam czekał na mnie luksusowy hotel. Nie mogłem się doczekać, ponieważ to miejsce miało w swojej ofercie spa oraz duży basen. Gdy przyszedł czas wyjazdy, przed drzwiami siedziby naszej korporacji czekał już autobus. Był bardzo komfortowy i podróż stała się wielką przyjemnością. Na miejscu przywitała nas kadra naszych nauczycieli. Każdy dostał identyfikator oraz swoje własne koszulki służbowe. To było wielkie wydarzenie. Wszystkie były wykonane ze znakomitej jakości bawełny. Byłem zaskoczony. Potem zostaliśmy podzieleni na grupy i każdy z nas dostał się do innego pomieszczenia. Ja na pierwszych zajęciach miałem do czynienia z określeniem swoich cech charakteru. Wykonałem specjalny test i mogłem przeczytać o swojej osobowości. Wyszło mi, że jestem introwertykiem. Było to dla mnie trochę nie zrozumiałe. W każdej grupie wyłoniono lidera. Nagrodą były indywidualne Nadruki Firmowe-Warszawa. Miałem szansę sam zaprojektować sobie strój. Pomagał mi w tym przeszkolony grafik komputerowy. Oczywiście wygrałem w swojej konkurencji. Byłem z siebie dumny. Wszystko okazało się genialną formą rozrywki.

Na dodatek wieczorem czekała nas impreza zapoznawcza na której grała prawdziwa kapela z okolicznych miejscowości. Ich muzyka była biesiadna, jednak każdy dobrze się bawił. Uważam, że odzież firmowa z nadrukiem bardzo urozmaiciła całe spotkanie.

Close Menu