Prosta i ładna ramka

Prosta i ładna ramka

Ramki na zdjęcia można dostać w wielu sklepach papierniczych, oferujących akcesoria fotograficzne, czy też w sklepach z dekoracjami do wnętrz. Ramki do postawienia czy powieszania na ścianie są wykonywane z drewna, sklejki, czasem z tworzywa. Dostępne są w różnych kolorach, wielkościach i stylach. Można kupować też ramki na wiele zdjęć w różnych formatach. Ekspozycja małych zdjęć jest prosta, ale co z większymi?

Nowoczesne ramki w dużym formacie

ramka owz a1Jak wyeksponować zdjęcie w formacie A4? Jak wyeksponować plakat czy obraz? To już jest znacznie trudniejsze, bo duże ramki są trudniejsze do znalezienia i dostępne w ograniczonej liczbie wzorów. Nie zawsze da się je dobrze dopasować do pomieszczenia. Poza tym standardowe ramki ciężko się otwierają. Metalowe zaczepy, które przytrzymują tylną część ramki trzeba podważać paznokciem, a czasem nawet śrubokrętem, bo otwieranie idzie bardzo opornie. Przy okazji można uszkodzić ramkę, złamać paznokieć i tylko się zdenerwować przy wymianie zdjęcia. Dlatego też dobrym rozwiązaniem może być metalowa ramka OWZ A1 lub w innym formacie. Aluminiowa ramka ma jasny, srebrzysty kolor, bardzo uniwersalny. Dodatkowo jest dosyć cienka, może być praktycznie niewidoczna. Dzięki temu będzie pasowała do każdego pokoju i można ją bez przeszkód przewieszać z miejsca na miejsce. Dodatkowo ramka posiada nowoczesny system zamknięcia – otwórz-włóż-zamknij. Zatrzaski się odchyla, wkłada zdjęcie i zatrzaskuje z powrotem.

ramka owz a1Zamknięcie jest łatwe w obsłudze ,ale tez dobrze trzyma, więc nie ma obaw, że zdjęcie czy plakat wypadną. Ramka z przodu zabezpieczona jest folią antyrefleksową, dzięki czemu nie odbija ona światła. Ramki OWZ dostępne są zarówno w formatach A, jak i B, tych małych i tych dużych. Duża ramka A1 będzie idealna do ekspozycji plakatów, natomiast ramka A4 do ekspozycji dużego zdjęcia. Ramki OWZ można z powodzeniem stosować w domach, biurach, budynkach użyteczności publicznej (na przykład w urzędach), jak i w kinach, teatrach, czy galeriach sztuki. Minimalistyczny design, łatwość ,,obsługi”, jak i lekkość sprawiają, że tego typu ramki sprawdzą się na stałych i czasowych ekspozycjach.

Można do nich wkładać grafiki, zdjęcia, czy plakaty, na pewno każda z tych rzeczy będzie dobrze zaprezentowana. Podsumowując, ramki aluminiowe z systemem OWZ to sprawdzony i polecany przez wielu produkt. Nie są drogie, dobrze wyglądają, można w nich eksponować różne rzeczy. Dodatkowo jeśli zmieni się koncepcja wystroju wnętrza to szybko można zdjąć ramkę i przewiesić ją w inne miejsce gdzie będzie równie estetycznie się prezentowała.